KONST / Litografier / Grafiskt blad 17025079

nr 1702 5079

Grafiskt blad

Oscar II med söner. Ej signerad. Bildmått: 46x36 cm, yttermått inklusive ram: 67x52 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 19 maj 2025
kl 18:04:12

15/5 20:55:32 1      100 kr
19/5 17:56:55 2      Vinnande bud